تجارت الکترونیکی

تجارت الکترونیکی ، طراحی فروشگاه اینترنتی

تجارت الکترونیکی، فرایند خرید، فروش و یا تبادل محصولات فیزیکی و غیرفیزیکی، خدمات و اطلاعات از طریق اینترنت است. با پیشرفت تکنولوژی و گسترش کانال‌های ارتباطی، کسب و کارها برای حفظ اعتبار خود در عرصه رقابت، چاره‌ای جز رفتن به سمت تجارت الکترونیکی ندارند. از طرفی ترجیح مشتریان به جای خرید حضوری، سفارش در منزل خود و در هر ساعتی از شبانه روز است. علاوه بر آسودگی فرآیند خرید، امکان مقایسه، تحلیل و بررسی و مشاهده نظرات مشتریان قبلی را نیز خواهند داشت. همچنین با توجه به پیشرفت های تکنولوژی و نفوذ آن در زندگی روزمره مردم، مشتریان به نسبت سال های گذشته، هوشیارتر شده اند. همین امر سبب شده است که مدیران کسب و کارها نیز هوشیارتر عمل کنند. آیا شما نیز برای ورود به دنیای تجارت الکترونیکی به فکر افتادید؟

یک دنیا مشتری منتظر شماست

اگر شما یک مغازه فیزیکی داشته باشید، تنها می توانید کسب و کارتان را در ساعاتی بسیار محدود، برپا نگه دارید و مشتریانتان تنها محدود به محیط اطرافتان خواهند بود. با ورود به دنیای تجارت الکترونیکی، می توانید به هر جای دنیا و در هر ساعتی از شبانه روز کاسبی کنید. همچنین کاربران تنها با چند کلیک و با پرداخت در منزل، می توانند محصول موردنیاز خود را سفارش دهند. دیگر هیچ الزامی به حضور فیزیکی برای خرید نیست.

بیشتر و بهتر دیده شوید

امکان دیده شدن کسب و کارتان را به تابلوی سردرتان محدود نکنید! اطلاعات کسب و کار، خدمات و محصولات خود را به شیوه ای راحت‌تر و پرنفوذتر ارایه کنید و اجازه دهید مشتریان شما، در هر جایی از دنیا به شما دسترسی پیدا کنند.

تجارت الکترونیکی

فروشگاه اینترنتی

هزینه ها را کاهش دهید

از جمله مزایای تجارت الکترونیکی، کاهش هزینه‌های شماست. ارایه و فروش خدمات و محصولات به صورت الکترونیکی بسیار کم‌هزینه‌تر و به‌صرفه‌تر از فضاهای فیزیکی و مغازه های بزرگ و پرهزینه است. همین امر باعث می شود تا دست‌و‌دل‌بازتر شوید و برای پیشی گرفتن از رقبا و فروش بیشتر، محصولات و خدمات را با قیمت نهایی پایین تر ارایه کنید تا فروش بیشتری داشته باشید.

مشتریان خود را آگاه کنید

در تجارت الکترونیکی، امکان درج اطلاعات مفید، تصاویر مختلف، تیزر تبلیغاتی و نیز دیدگاه‌های مشتریان قبلی را خواهید داشت. مطمئن باشید با در اختیار گذاشتن اطلاعات بیشتر به مشتریان، به تصمیم گیری آنها و افزایش فروش شما کمک بسزایی خواهد کرد

همیشه در دسترس و همراه مشتریان خود باشید

با بهره گیری از تجارت الکترونیکی، در هر ساعت از شبانه‌روز و از هر نقطه دنیا، همراه و پشتیبان مشتریان خود باشید. افزایش ارتباط و توجه ویژه به مشتری مداری باعث افزایش اعتماد مشتری می شود و افزایش محبوبیت برند و میزان فروشتان را در پی خواهد داشت.

مشتریان دائمی داشته باشید

به لطف تجارت الکترونیکی، به اطلاعات بسیار مفیدی از مشتریانتان دسترسی خواهید داشت. شما می توانید در مناسبت های مختلف، برای هر محصول جدید و یا در جشنواره فروش، به آسانی چند کلیک و ارسال پیامی جذاب، مشتریانتان را آگاه کرده و آن ها را نسبت به خرید دوباره ترغیب کنید.

طراحی فروشگاه اینترنتی

مشاوره رایگان تجارت الکترونیکی و طراحی فروشگاه اینترنتی

شما با چالش‌هایی برای توسعه کسب و کار خود روبرو هستید. ما راه‌حل‌های مناسبی برای آن‌ها داریم. با ما تماس بگیرید.

×