هوشمندسازی کسب و کار

هوشمندسازی و مدیریت کسب و کار

کسب و کار، سازمان یا شرکت شما داده های پراکنده، ناهمگن و گوناگونی دارد. اعداد و ارقام فروش، ورودی و خروجی انبار، اطلاعات مشتریان، هزینه های اداری و … هر لحظه در حال تغییر هستند. هوش تجاری،(هوش سازمانی یا همان کسب و کار هوشمند (Business Intelligence) ) شامل نرم‌ افزارهای کاربردی، مدل های کسب و کار و الگوهای استانداردی است که به شما کمک می کند تا با جمع آوری داده ها، آن ها را به اطلاعات اثربخش، کارگشا، قابل فهم و قابل ذخیره برای تصمیم‌گیری‌های استراتژیک بعدی تبدیل کنید. با هوشمندسازی کسب و کار ، فرآیندهای کاری و وظایف داخلی را پیگیری کرده و با پردازش، تجزیه و تحلیل اطلاعات و استخراج گزارشات مختلف، فرصت های جدید را شناسایی کنید، هزینه ها را کاهش دهید، در میزان مصرف انرژی و منابع صرفه جویی کنید و به پیشرفت کسب و کار خود سرعت ببخشید.

کسب و کار خود را چابک تر کنید

هوشمندسازی کسب و کار به شما این امکان را می دهد که بخشی از کارهای تجاری خود را با ابزار هوشمند انجام دهید و خروجی بگیرید. حتی می توانید با ارایه سیستمی بر پایه وب سایت و یا اپلیکیشن موبایل، زمان فرآیند خرید توسط مشتریان را به چند دقیقه کاهش دهید. با استفاده از ابزار هوشمند می توانید بصورت آنلاین سرویس دهی کنید و اثرات موثر آن را بر روند مدیریت کسب و کار خود مشاهده کنید.

میزان رضایت مشتری را بالا ببرید

برای مشتری مهم است که چقدر به او اهمیت می دهید. اگر مشتری برای استفاده از خدمات شما دچار مشکل شود و یا اگر وقت او تلف شود، قطعا دیگر مشتری شما باقی نمی ماند. امروزه در رقابت های تجاری، کسب رضایت مشتری در اولویت قرار دارد. شما با استفاده از هوشمندسازی کسب و کار می توانید زمانی را که مشتریان برای دسترسی به خدمات شما صرف می کنند، کاهش دهید و رضایت آنها را از خود بالا ببرید.

هوشمندسازی کسب و کار

مدیریت کسب و کار

داده های سازمانی را به صورت یکپارچه مدیریت کنید

در مدیریت کسب و کار سنتی، شما برای دسترسی به داده های سه سال گذشته باید به بخش بایگانی سازمان بروید و با کلی پرونده به اتاق خود باز گردید و پس از ساعت ها مطالعه، به خواسته خود برسید و یا حتی نرسید! اما با هوشمندسازی کسب و کار ، انتظار معنا ندارد. شما تنها با چند کلیک ساده می توانید به داده های سازمانی و اطلاعات و گزارشات طبقه بندی شده دسترسی داشته باشید و در زمانی اندک به خواسته تان برسید. در این روش هوشمند، هر کارمند داده های بخش خود را وارد سیستم می کند و در صورت نیاز می تواند به داده های دیگران نیز دسترسی داشته باشد. البته شما می توانید دسترسی کارمندان به داده ها را محدود کنید.

در زمان، انرژی و منابع صرفه جویی کنید

با استفاده از هوشمندسازی کسب و کار ، شما می توانید در مصرف منابع خود صرفه جویی کنید. برای مثال می توانید گزارشی را که در سه ساعت بر روی کاغذ می نوشتید، اکنون در قالب های از پیش آماده شده در ابزار هوشمند بنویسید. در صورت تغییر، نیازی به دورانداختن کاغذ و بازنویسی گزارش نیست! کافیست که تنها گزینه ویرایش در ابزار هوشمند خود را انتخاب کنید. در همین مثال کوچک، شما در مصرف کاغذ، پرینت آن و زمان خود صرفه جویی کردید. دیگر برای دسترسی به یک گزارش، نیازی نیست که ساعت ها منتظر کارمند دیگری بمانید. تنها با چند کلیک می توانید به اطلاعات مورد نیاز خود، دسترسی پیدا کنید.

هوش تجاری

مشاوره رایگان هوشمندسازی و مدیریت کسب و کار

شما با چالش‌هایی در مدیریت کسب و کار خود روبرو هستید. ما راه‌حل‌های مناسبی برای آن‌ها داریم. با ما تماس بگیرید.

×