طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل

برای یک مدیر، افزایش بهره وری و رشد کسب و کار بسیار مهم است. امروز که در عصر تکنولوژی به سر می بریم، به روز بودن، شاخصه اصلی یک مدیر است. در دنیای امروز، اپلیکشن‌های موبایل بسیار مطرح بوده و از آنها به عنوان یک مزیت رقابتی استفاده می‌شود. شرکت های تجاری هر یک سعی خود را می کنند تا در عرصه رقابت، جایگاه اول را کسب کنند. ساخت اپلیکیشن موبایل به شما این امکان را می دهد که کسب و کار خود را یک سطح بالاتر ببرید. دسترسی روزانه افراد به تلفن همراه بسیار بالاست. شما می توانید از این دسترسی بالا، به نفع کسب و کار خود استفاده کنید. با طراحی اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارتان، تعداد مشتری های خود را افزایش دهید. با افزایش مشتری و مخاطب، فروش محصولات شما زیاد شده و سود تجاری شما نیز افزایش می‌یابد.

در جیب مشتریان خود باشید

مشتریان اغلب اوقات به موبایل دسترسی دارند و می توانند کسب و کارهای تجاری را از طریق موبایل خود پیگیری کنند. شما با طراحی اپلیکیشن موبایل برای تجارت خود می توانید به معرفی کسب و کار خود بپردازید و محصولات و قیمت ها و اخبار تجاری خود را در اختیار آنان بگذارید.

با مشتریان خود در تعامل باشید

اپلیکیشن موبایل یکی از بهترین استراتژی های تعامل بلندمدت با مشتریان است. بیشتر مشتریان ترجیح می‌دهند به جای مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی، نیاز خود را در عرض چند ثانیه با اپلیکیشن موبایل رفع کنند. از طریق اپلیکیشن موبایل، ارتباط بهتری با مشتریان خود خواهید داشت. بطوریکه مشتری نظرات، انتقادات، پیشنهادات خود را به راحتی از طریق تلفن همراه به شما انتقال می‌دهد. شما با استفاده از این بازخوردها میتوانید کسب و کار خود را بهبود بخشید.

طراحی اپلیکیشن موبایل

ساخت اپلیکیشن موبایل

همیشه در دسترس باشید

بیش از ۴۰ میلیون کاربر موبایل در ایران و بیش از ۴ میلیارد کاربر موبایل در جهان وجود دارد و این آمار در حال افزایش است. با ساخت اپلیکیشن موبایل، همیشه همراه مشتریان خود باشید و به آن‌ها اجازه بدهید تا بدون مراجعه حضوری و در هر ساعتی از شبانه روز، به اطلاعات مربوط به کسب و کار، محصولات و خدمات شما دست یابند و در صورت نیاز، محصول یا خدمت مورد علاقه خود را سفارش بدهند.

بیشتر بفروشید

اپلیکیشن موبایل امکان خرید و فروش محصولات و خدمات را فراهم می‌کند. کافی است مشتری یک بار اپلیکیشن را بر روی موبایل خود نصب کند تا شما هر موقع که خواستید آن ها را از محصولات جدید و تخفیف های ویژه تجارت خود باخبر کنید. کسب و کار شما هر چه بیشتر به مخاطبان و مشتریانتان نزدیکتر باشد، میزان فروش و درآمد بیشتری خواهید داشت.

برند خود را محبوب کنید

طراحی اپلیکیشن موبایل به شما در ساخت یک برند تجاری معتبر کمک می‌کند. امروزه همه شرکت ها تلاش می‌کنند که آوازه اعتبار و محبوبیت خود را به گوش کاربران برسانند. برای این تبلیغات، چه وسیله ای بهتر از گوشی موبایل می‌شناسید؟ اپلیکیشن موبایل تجاری شما باید مختص کسب و کار شما باشد. همه جنبه های کسب و کاری شما باید در آن به چشم مشتری بیاید تا به محبوبیت و اعتبار برند تجاری تان کمک کند.

طراحی اپلیکیشن

استانداردهایی که در پروژه‌های طراحی اپلیکیشن موبایل رعایت می‌کنیم

Application Design Standards at Idesigner


طراحی زیبا و کاربردی

طراحان ما آماده هستند تا یک اپلیکیشن زیبا، کاربردی و جذاب را برای کسب و کار شما طراحی کنند.

امکانات پیشرفته

تمام آنچه که یک اپلیکیشن موبایل، از لحاظ کاربری و مدیریتی نیاز دارد در اپلیکیشن شما تعبیه می‌شود.

سرعت و امنیت بالا

تمامی استانداردهای لازم برای سرعت و امنیت در ساخت اپلیکیشن موبایل شما در نظر گرفته می‌شود.

پشتیبانی قوی

همیشه در کنار شما هستیم تا پاسخگوی سوالاتتان باشیم و تغییرات مورد نیاز جدید را اعمال کنیم.

مشاوره رایگان طراحی اپلیکیشن موبایل

شما با چالش‌هایی برای توسعه کسب و کار خود روبرو هستید. ما راه‌حل‌های مناسبی برای آن‌ها داریم. با ما تماس بگیرید.

×