درباره آی دیزاینر

گروه طراحی وب سایت آی دیزاینر با 15 سال سابقه فعالیت در حوزه های مختلف IT قصد دارد همراه شما، فصلی نو در حوزه آی تی و بازاریابی کسب و کارهای (دیجیتالی) ایران آغاز کند. رویکردی نو که از کسب و کارها می‌خواهد دیدی طولانی‌مدت داشته باشند. دیدی که درآمد امروز و راهکارهای کوتاه‌مدت تبلیغاتی را با کیفیت، شفافیت، آموزش و صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با مشتری‌ها تاکید دارد.
پیام ما ساده و شفاف است. یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید.
تأثیر فناوری اطلاعات و آی تی (IT) را همه ما در زندگی روزمره و کسب و کار خود احساس کرده ایم. بعضی از ما بیشتر و بعضی کمتر از این تاثیرات مطلع هستیم. استفاده از ابزارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات جزئی از زندگی ما شده است، مانند سرویس های اینترنت، ایمیل، شبکه های اجتماعی، سامانه های پیام رسان و …ولی کمتر افرادی هستند که از این موضوع مطلع باشند، برای اینکه این سرویس ها و خدمات دائم در دسترس ما باشند و بتوانیم از آنها استفاده کنیم، مهندسان و متخصصان آی تی می بایست شبانه روز فعالیت کنند تا زیر ساخت این امکانات برای ما فراهم باشد.
همچنین متخصصان و مشاورانی باید در کنار ما باشند تا بتوانند از این زیرساخت استفاده کرده و خدمات آی تی مورد نظر ما را تحویل دهند. به همین خاطر است که در اکثر سازمان های متوسط و بزرگ واحدی بنام آی تی (و یا انفورماتیک) دارند که افرادی با تخصص های مختلف از حوزه های نرم افزار، پایگاه داده، شبکه و وب در کنار هم جمع میکنند تا امکان بهره گیری اثربخش از فناوری اطلاعات را برای سازمانشان مهیا سازند.
ما فعال هستیم، تلاش می‌کنیم و اهمیت می‌دهیم. ما عاشق آن هستیم که همه‌چیز بی‌نقص باشد. گروه طراحی وب آی دیزاینر افتخار دارد در جهت پیشبرد اهداف تجاری، تبلیغاتی و اطلاع رسانی آن سازمان قدم سازنده ای را در کنار شما بردارد.