درباره آی دیزاینر

شرکت فناوری اطلاعات داتیس ایرانیان با بیش از یک دهه تجربه در خصوص طراحی وبسایت و هویت سازی دیجیتالی ، با بهره گیری از دانش روز جهانی و تجربه متخصصین در نظر دارد با ایده مدیر فروش ۲۴ ساعته ، کار آمدترین وب سایتهای پویا را که نقش بسزایی در کسب و کار و تجارت شما عزیزان دارد ، گامی بزرگ در راستای معرفی صنعت شما عزیزان بر دارد.در خصوص اینکه عمر کسب های سنتی سر آمده جای هیچ شکی نیست لذا میشود با دیدی جدید و به مدد تکنولوژی اقتصاد فردی خود را متحول سازیم.
برای رسیدن به مقاصد جدید باید پا به مسیرهای جدید بگذاریم کما اینکه ما بهترین ، امن ترین و کوتاه ترین مسیر را پیش رویتان خواهیم گذاشت تا بدون اتلاف وقت و هزینه بهترین نتیجه را از تکنولوژی بگیرید.تخصص و خرد جمعی شعار همیشگی داتیس خواهد بود تا با حمایت شما عزیزان و همراهی ما ، هر ایرانی پرچم موفقیت در کسب و کارش را به احتزاز در آورد.
پیام ما ساده و شفاف است. یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید.
آسودگی خاطر و درآمد مطمئن جزو مهمترین و اصلی ترین حقوق شهروندی هر انسان است.مجموعه ما افتخار دارد اطمینان در معرفی محصولات و تحول در درآمد را به شما عزیزان پیشکش کند.حقیقتا این رسالت بزرگ صرفا با اعتماد شما خوبان فرجام خواهد یافت.مجموعه ما متشکل از متخصصین پاسخگو و مشاوران تحلیلگر هر روزه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشند .
تأثیر فناوری اطلاعات و آی تی (IT) را همه ما در زندگی روزمره و کسب و کار خود احساس کرده ایم. بعضی از ما بیشتر و بعضی کمتر از این تاثیرات مطلع هستیم. استفاده از ابزارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات جزئی از زندگی ما شده است، مانند سرویس های اینترنت، ایمیل، شبکه های اجتماعی، سامانه های پیام رسان و …ولی کمتر افرادی هستند که از این موضوع مطلع باشند، برای اینکه این سرویس ها و خدمات دائم در دسترس ما باشند و بتوانیم از آنها استفاده کنیم، مهندسان و متخصصان آی تی می بایست شبانه روز فعالیت کنند تا زیر ساخت این امکانات برای ما فراهم باشد.
همچنین متخصصان و مشاورانی باید در کنار ما باشند تا بتوانند از این زیرساخت استفاده کرده و خدمات آی تی مورد نظر ما را تحویل دهند. به همین خاطر است که در اکثر سازمان های متوسط و بزرگ واحدی بنام آی تی (و یا انفورماتیک) دارند که افرادی با تخصص های مختلف از حوزه های نرم افزار، پایگاه داده، شبکه و وب در کنار هم جمع میکنند تا امکان بهره گیری اثربخش از فناوری اطلاعات را برای سازمانشان مهیا سازند، بزرگان بر این باورند شانس فرمول ساده ای دارد موقعیت بعلاوه آمادگی، با آمادگی که برای شما ساخته ایم برای خود موقعیت خلق کنید، ما راه موفقیت را برایتان هموار خواهیم ساخت.

ما فعال هستیم، تلاش می‌کنیم و اهمیت می‌دهیم. ما عاشق آن هستیم که همه‌چیز بی‌نقص باشد. گروه طراحی وب آی دیزاینر افتخار دارد در جهت پیشبرد اهداف تجاری، تبلیغاتی و اطلاع رسانی آن سازمان قدم سازنده ای را در کنار شما بردارد.