طراحی وب سایت شرکتی

Competitor Keyword Research
خدمات طراحی وب سایت

طراحی وب سایت شرکتی

امروزه داشتن یک وب سایت اختصاصی و حرفه ای در فضای مجازی، امری اجتناب ناپذیر است. بعضی از کسب و کارها از شبکه های اجتماعی استفاده کرده و بعضی ها نیز با طراحی یک وب سایت شرکتی، محصولات و خدمات خود را معرفی می کنند. این روشها امروزه جزء لاینفک هر شغل و فعالیت تجاری بحساب می آید.

حالا دیگر راه اندازی و داشتن یک سایت معرف کلاس کاری و پرستیژ بالای شرکت شما نبوده و نقش مهمتری نسبت به گذشته در کسب و کارها ایفا می کند. وبسایت می تواند نقش یک کارمند فعال و قدرتمندی را در سیستم کسب و کار شما بازی کند که ما در گروه آی دیزاینر با تحلیل و آنالیز نیازهای و وظایف این نقش در کسب و کارها مسبب تغغیرات و تحولات استثنایی شده ایم.

طراحی وب سایت در اصفهان

سئو سایت شرکتی

یکی از اساسی ترین موضوعات پس از اجرا و راه اندازی یک وب سایت شرکتی، بهینه سازی و پیاده سازی سئو جهت ارتقای رتبه آن در موتور جستجوی گوگل است. چنانچه کاربران و مشتریان مخاطب شما محصولات و خدمات شما را از طریق گوگل پیدا می کنند، روش بهینه سازی و سئو برای سایت شما بطوری که با بدست آوردن رتبه بالا و ثبت در جایگاه اول نتایج جستجو می تواند در واقع برگ برنده شما در روند فروش و ارتقای کسب و کارتان باشد. بنابراین بکارگیری روشهای سئو در طراحی سایت فرآیند بازاریابی دیجیتال شما را سرعت می بخشد و مسیر کسب و کار شما را هموارتر می سازد.

شما با داشتن یک وب سایت شرکتی حرفه ای و استاندارد از نظر سئو میتوانید از سایر رقبای خود پیشی بگیرید. با نظر باینکه کاربران قبل از خرید ، محصولات خود را در اینترنت پیدا می کنند پس یک سایت خوب و جامع با رعایت تمامی استاندردها می تواند تصمیم گیری را برای مشتریان راحت تر و به سمت شما سوق دهد.

مشتریان پس از جستجو محصول و خدمات مورد نیاز خود دراولین قدم با وبسایت شرکت ها روبرو می شوند. زیبایی و جذابیت وب سایت ها در تصمیم گیری آنها نقش بسزایی دارد. یک وب سایت شرکتی استاندارد با ایجاد یک ساختار خوب، وجود هماهنگی و استفاده بجا از رنگ ها و فونت ها می تواند تجربه خوبی را به کاربر القا نموده و آن رابه مشتری آن سازمان یا شرکت مبدل کند.

داشتن یک سایت شرکتی قدرتمند، یک سرمایه بحساب می آید و میتواند نقطه تحول بزرگی درکسب و کار شما باشد.

Engage User

طراحی وب سایت شرکتی

فارغ از شیوه فعالیت شما در دنیای حقیقی، سرمایه گذاری برای حضور پر رنگ کسب و کارتان در دنیای آنلاین امری مهم و قابل توجه است. اولین گام این حضور را با طراحی یک سایت شرکتی حرفه ای، محکم بردارید. به واسطه یک وبسایت خوب میتوانید خدمات و محصولاتتان را به بهترین شکل ممکن به کاربران ارائه داده و همواره با آنان در تعامل باشید.

هدف آژانس خلاقیت آی دیزاینر در طراحی سایت شرکتی، ثبت جلوه ای زیبا و ماندگار از تجارت شما در ذهن مخاطب است؛ ترسیم یک وبسایت شرکتی باید بگونه ای باشد که اگر کاربری بدون ذهنیت قبلی از فعالیت شما در دنیای واقعی و برای اولین بار از طریق وبسایتتان با برند شما آشنا شد، با تصویری ایده آل از کسب و کار و نحوه ارائه آن مواجه شود.

طراحی سایت شرکتی
امروزه با گسترش حضور مخاطبان و مشتریان در فضای مجازی، لزوم حضور و فعالیت شرکت ها در اینترنت نیز بیش از پیش افزایش یافته است. این حضور در قدم اول نیازمند داشتن یک سایت شرکتی خوب با امکانات و کیفیت مناسب است. طراحی سایت شرکتی برای برندها همانند داشتن خانه یا پایگاهی در اینترنت است که از طریق آن می توانند محصولات و خدمات‌شان را بدون واسطه به مشتریان خود معرفی کرده و ارتباطی دو سویه با آن ها برقرار نمایند.

طراحی سایت شرکتی حرفه ای و جذاب، مهم ترین گام در آنلاین برندینگ برای شرکتها می باشد . یک وب سایت خوب ویترین شرکت در فضای آنلاین است، ویترینی که مردم به واسطه آن نسبت به سطح و کلاس کاری شرکت قضاوت می کنند. امروزه بیشتر افراد ابتدا به صورت آنلاین با یک برند آشنا می شوند و در ذهن‌شان تصویر قبلی از برند شرکت در دنیای واقعی ندارند. به همین دلیل در مورد وب سایت آن شرکت جستجو کرده و در وهله ی اول از سایت آن بازدید می کنند.

اگر در اولین تجربه خود متوجه پویایی و خلاقیت در طراحی وب سایت شرکت شما شوند، تصویری که از برند شرکت در ذهن شان ساخته می شود از همان ابتدا ایده آل خواهد بود. این موفقیت در برندینگ آنلاین شرکت تنها با طراحی حرفه ای سایت شرکتی امکان پذیر است.

با طراحی یک وبسایت حرفه ای، حرفه ای دیده شوید
حضور در شبکه های اجتماعی عموما با هدف معرفی و بازاریابی محصولات شرکت و بهبود تعامل با مخاطبان است. لذا نمیتوان روی آن به عنوان نماینده اصلی شرکت در محیط مجازی حساب کرد. با داشتن یک وبسایت شرکتی مناسب میتوانید کلیه فعالیت های بازاریابی، دریافت بازخورد از مشتریان، آنلاین برندینگ و… را در محیطی جامع و حرفه ای انجام دهید.

شما در وبسایت امکان توسعه و گسترش امکانات خود را دارید و به راحتی میتوانید تمام جزئیات مد نظرتان را درباره شرکت به شکلی بهینه و دقیق مطرح کنید.

یک سایت خوب، ماحصل چینش مجموعه ای از امکانات زیرساختی و بصری در کنار یکدیگر است. این امکانات باید به شکلی هماهنگ و مناسب با نیازهای یک سایت شرکتی تعبیه شود. زیرساخت مناسب یک سایت منجربه سرعت بارگذاری بالا، قابلیت توسعه، نمایش صحیح سایت در انواع دستگاه های متصل به اینترنت و… میشود.

رعایت استانداردها در طراحی و برنامه نویسی وبسایت شرکتی، موجب فراهم شدن یک تجربه کاربری یا UX ایده آل میشود. آی دیزاینر فضای رقابتی دنیای مجازی را میشناسد، لذا وبسایتی منطبق بر اصول و تکنولوژی های روز طراحی میکند تا شما را از رقبایتان متمایز سازد.

یکی از مهم ترین اصول در طرحی سایت شرکتی رعایت قوانین سئو می باشد. سئوی حرفه ای سایت منجر به کسب جایگاهی مناسب در موتورهای جستجو میشود. به این صورت که سایت شرکت شما در رتبه ای بالاتر نسبت به رقبایتان به کاربران نمایش داده میشود.

ریسپانسیو
طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو)
امروزه سایتی که در تلفن های همراه، تبلت ها و سایر دستگاه ها به درستی نمایش داده شود، جزء موارد پیش فرض در طراحی سایت شرکتی در آی دیزاینر است. به عبارتی مهم نیست ابعاد نمایشگر چقدر باشد، سایتی که توسط آی دیزاینر طراحی میشود کاملا ریسپانسیو است و نسبت به تمام ابعاد، از ساعت های هوشمند گرفته تا بزرگترین LEDها به درستی واکنش نشان داده و خود را تطبیق میدهد و نمایش کامل و درستی خواهد داشت.

طراحی سایت شرکتی اختصاصی
طراحی اختصاصی صفحات
یکی دیگر از نکات مهم در طراحی وبسایت شرکتی، معرفی واضح خدمات و فعالیت های شرکت است که انجام این کار با طراحی صفحات مناسب و ساختاریافته به درستی انجام میشود. برای مثال با تبیین درست صفحه درباره ما میتوانید تمام اطلاعات شرکت را در قالبی درست به کاربران ارائه کنید. صفحاتی چون محصولات، مقالات، اخبار، گالری تصاویر و… نمای شرکت شما و سبک فعالیتتان را به خوبی به کاربران معرفی میکند.

صفحه تماس با ما
طراحی صفحه تماس با ما
طراحی صفحه تماس با ما باید به گونه ای باشد که کاربر بتواند در کوتاه ترین زمان و به ساده ترین شکل با شما ارتباط بر قرار کند. در طراحی سایت شرکتی اطلاعاتی از قبیل شماره های تماس، ساعت پاسخگویی، آدرس شرکت، سوالات متداول، کروکی و… میتواند در این صفحه قرار گیرد. همچنین آی دیزاینر فرم تماس با ما را به گونه ای طراحی میکند که مدیر سایت بتواند پیام های ارسالی را از طریق ایمیل، پیامک، پیام تلگرام و… نیز مشاهده کند.

شبکه های اجتماعی
فعالیت در شبکه های اجتماعی در هر کسب و کاری بسیار تأثیرگذار است. از این رو سایت شرکتی باید به گونه ای طراحی شود که ارتباط خوبی با شبکه های اجتماعی شما داشته و با آنها هماهنگ باشد. آی دیزاینر بستری فراهم میکند که شبکه های اجتماعی مانند سربازانی در جذب مخاطب و برندینگ آنلاین برای وبسایت شما عمل کنند. یکی از مهمترین سیستم ها قابلیت به اشتراک گذاری صحیح مقالات و مطالب سایت در این درگاه هاست.

نمای ظاهری وبسایت
طراحی جلوه های بصری زیبا و مطابق با فضای کسب و کارتان، علاوه بر ترغیب مخاطب به تعامل بیشتر با سایت، وجهه ای مرتب و چشم نواز از تجارت شما را به تصویر میکشد که میتواند در ذهن کاربران ماندگار شود. رنگبندی مناسب در طراحی سایت شرکتی یکی از اصلی ترین فاکتورهاست. باید هارمونی دقیقی بین لوگو، رنگ سازمانی و رنگ وبسایت شما بر قرار باشد. آی دیزاینر با رعایت اصول روانشناسی رنگ ها، طرحی ماندگار از وبسایت و شرکت شما را در ذهن مخاطب ثبت میکند. نکته دیگری که شاید حتی شرکت های باسابقه طراحی وبسایت به آن توجه نکنند، استفاده از فونت مناسب برای سایت شرکتی است. طراحان آی دیزاینر، گزینه انتخاب فونت مناسب و استاندارد را نیز به مشتریان پیشنهاد میکنند تا بواسطه آن اصالت و زیبایی سایت شرکتی را دو چندان کنند.

امضای اختصاصی و خلاقانه آی دیزاینر در طراحی سایت شرکتی
معتقدیم که سایت های طراحی شده توسط آی دیزاینر باید نسبت به سایرین متمایز بوده و برگ برنده داشته باشد. در این راستا اقدام به ارائه امکاناتی اختصاصی کرده ایم که آن ها را تنها در آی دیزاینر مشاهده میکنید. این امکانات می تواند شرایط مناسبی را برای افزایش نرخ تبدیل وبسایت های شرکتی ایجاد نماید.

خروجی PDF صفحات
امکان تهیه خروجی پی دی اف PDF از صفحات مختلف سایت به صورت یک فایل تمیز و قابل پرینت .از آنجایی که ذخیره صفحات وب به صورت جداگانه معمولا کاری زمان بر و وقت گیر می باشد. این امکان وجود دارد تا به راحتی بتوانید از صفحات وب سایت خود خروجی PDF تهیه کنید و محصولات و خدمات سایت خود را در قالب فرمت پی دی اف مشاهده کنید.

امکان پرینت صفحات
وب سیما در طراحی سایت شرکتی خود این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید از صفحات مختلف سایت خود پرینت بگیرید. شما به راحتی می توانید تمامی صفحات وب سایت خود را با فرمت و اندازه ای مناسب روی صفحه کاغذ مشاهده کنید و به راحتی پرینتی از تمامی صفحات سایت ، محصولات و خدمات سایت شرکتی خود را داشته باشید.

پخش کننده اختصاصی صوت و ویدئو
اختصاصی متناسب با سایت با قابلیت پخش ویدیو و صوت تحت HTML 5 و بدون نیاز به نرم افزار ،‌ امکان پخش صوت و ویدیو در سایت ها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. از این رو این امکان ایجاد شده است که مدیر سایت به راحتی بتواند محتوای تصویری (ویدئو) و صوتی (پادکست) خود را در سایت شرکتی خود قرار دهد.

سیستم نمایش ساعت و تقویم
این امکان در طراحی سایت شرکتی وجود دارد تا زمان و تاریخ با طراحی زیبا و با توجه به نیاز مشتری در سایت نمایش داده شود. این سیستم به سه روش کار می کند، نمایش ساعت و تقویم بر اساس سیستم عامل کاربر، نمایش بر اساس ساعت و تقویم سرور و نمایش ساعت و تقویم به صورت سفارشی مثلا ساعت به وقت دفتر نمایندگی تهران.

سیستم اطلاع رسانی آب و هوا
آگاهی از اطلاعات آب و هوایی در بعضی از سایت ها ازاهمیت ویژه ای برخوردار می باشد . از این رو این امکان در طراحی سایت شرکتی ایجاد شده است که کاربران سایت بتوانند از سیستم اطلاعات آب و هوا اطلاعات لازم را در مورد آب و هوای موقعیت جغرافیایی خاص (برای مثال محل دقیق شرکت یا شهر مورد نظر شما و یا حتی چند موقعیت مختلف ) کسب کنند.

مقایسه محصولات
برخی شرکت ها دارای محصولات متنوعی هستند که امکان مقایسه آن ها برای کاربر امری مهم و ضروری است. آی دیزاینر این امکان را فراهم میکند تا بازدیدکننده های سایت بتوانند به شکلی دقیق و واضح محصولات را با یکدیگر مقایسه نمایند.

جستجوی ای جکس
در جستجوی ای جکس، نتایج جستجو به طور لحظه ای و بدون بارگزاری مجدد صفحه نمایش داده میشود. این نوع جستجو برای کاربر لذت بخش است چرا که به محض شروع به تایپ کلمه مورد نظرش، نتایج جستجو را مشاهده میکند و میتواند به سرعت به هدف خود برسد. آی دیزاینر امکان Ajax search را به شکلی بهینه در سایت شرکتی اعمال میکند.

سیستم مدیریت نظرات
امکان ثبت کامنت و مدیریت آن ها در سایت های شرکتی طراحی شده توسط آی دیزاینر به شکلی کامل پیاده سازی شده است. کاربران میتوانند در صفحاتی از سایت که توسط مدیر تعیین میشود، اقدام به ثبت نظر و گفتگو کنند. همچنین امکان مدیریت نظرات، تایید، ویرایش و حذف آن ها توسط مدیر سایت فراهم است.

دارای فیلترینگ زیبا و کارامد
استفاده فیلترینگ معمولا در سایت های شرکتی که دارای شعبات ، محصولات ، خدمات مختلفی هستند استفاده می شوپد . کاربران به راحتی می توانند خدمات ارائه شده توسط شرکت شما را با فیلتر کردن برحسب دسته بندی های مختلف و یا فاکتور های دیگری که از طرف مدیر وبسایت در نظر گرفته شده است ، در وب سایت بیابند.

سئوسازی وب سایت
کدنویسی و طراحی بر اساس استانداردهای سئو برای سایت شرکتی بسیار مهم است. چرا که موجب کسب جایگاه مناسب در موتورهای جستجو شده و نسبت به رقبا رتبه مناسب تری پیدا میکند. آی دیزاینر نیز با شناخت کاملی که از اصول و قواعد سئو دارد، سایت شرکتی شما را به سمت بهترین رتبه در موتورهای جستجو هدایت میکند.

ویدئوهای 360 درجه
در ویدئو یا تصاویر 360 درجه این امکان برای کاربر فراهم میشود که بتواند با استفاده از ماوس خود، تصویر را از زوایای مختلف و با وضوح بالا مشاهده کند. این تصویر میتواند از یک محصول، فضای شرکت یا… تهیه شود. امکان مشاهده 360 درجه تاثیر خوبی در تجربه کاربری گذاشته و برای سایت های شرکتی پیشنهاد میشود.

ستاره دهی
سیستم ثبت امتیاز یا ستاره دهی، برای کاربر امکانی را فراهم میکند که بتواند به صفحه یا مطلبی که خوانده است امتیاز دهد. این امتیازات به طور میانگین محاسبه شده و توسط گوگل خوانده میشود. صفحاتی که دارای امتیاز بالاتر باشند در جایگاه های بالاتر نتایج گوگل نشان داده میشوند.

پوش نوتیفیکیشن
آی دیزاینر امکانی ویژه را در طراحی سایت شرکتی فراهم کرده که آن را پوش نوتیفیکیشن می نامیم. این ویژگی باعث میشود که بتوانید اعلاناتی را روی کامپیوتر شخصی و یا گوشی کاربران نمایش دهید. نکته قابل توجه در مورد push notification این است که حتی اگر کاربر در سایت شما نباشد و یا مرورگرش بسته باشد، باز هم اعلان یا پیام شما را مشاهده میکند. با استفاده از این ویژگی میتوانید همواره کاربران را از آخرین و مهم ترین اتفاقات شرکت خود مطلع سازید.

اندروید و IOS
با توجه به اینکه آی دیزاینر طراحی وبسایت خود را مبتنی بر استانداردهای روز وب انجام میدهد، امکان تبدیل وبسایت شرکتی به اپلیکیشن اندروید و ios نیز وجود دارد. این ویژگی برای بسیاری از صاحبان سایت های شرکتی گزینه مهمی محسوب میشود که توسط آی دیزاینر به شکلی بهینه و اصولی پیاده سازی میگردد.

درباره مدیران
معرفی تیم مدیریت یا صفحه درباره مدیران، یکی از مهم ترین بخش ها در سایت شرکتی می باشد. این صفحه میتواند حاوی اطلاعات مشخصی از مدیران مانند رزومه کاری، پست سازمانی، نظریات و… باشد. در آی دیزاینر نیز به طراحی پارت بندی شده و واضح این صفحه توجه شده تا اطلاعات به شکلی بهینه به کاربران نمایش داده شود.

مدیریت نمایندگی ها
شرکت های بزرگ معمولا در چندین شهر و یا کشور دارای نمایندگی های مختلفی می باشند. با امکان مدیریت نمایندگی ها، مدیر سایت میتواند شعب را اضافه، حذف و ویرایش کند. همچنین کاربران میتوانند با استفاده از ویژگی فیلترینگ کارآمد، به شکلی سریع و آسان نمایندگی مورد نظر خود را پیدا کنند.

نمایش سه بعدی
نمایش سه بعدی فضای شرکت یکی از جذاب ترین قسمت ها در سایت شرکتی است. برای مثال کاربران میتوانند محیط یک کارخانه، خط تولید، طبقات یک فروشگاه و… را از طریق مرورگرشان به صورت سه بعدی مشاهده کرده و زمان قابل توجهی را در سایت شرکتی شما سپری کنند.

ارتباط با مدیران
در سایت های شرکتی لازم است تا بستری مناسب برای ارتباط آسان و سریع بین مدیران فراهم شود. سایت شرکتی طراحی شده توسط آی دیزاینر، این امکان را به شکلی بدون نقص و کارا ارائه میکند.

پذیرش نمایندگی
طراحی فرم مشخصی برای درخواست نمایندگی، میتواند یکی از بخش های پربازدید سایت شرکتی باشد. بدین ترتیب افرادی که تقاضای اخذ نمایندگی شرکت شما را دارند، فرم مربوطه را تکمیل کرده و برای شما ارسال میکنند. شما نیز پس از بررسی آن، نتیجه را به روش های مختلف مانند ایمیل، پیامک، پیام تلگرام و… به اطلاع متقاضی میرسانید.

فرم سازی یکپارچه
با امکان فرم سازی یکپارچه که توسط آی دیزاینر در طراحی سایت شرکتی ارائه میشود، شما میتوانید فرم های متنوعی را بنا به نیاز خود ایجاد کرده و در سایت قرار دهید. در این حالت ارتباط مناسبی با کاربران داشته و همچنین در صورت دریافت پیغام جدید، اطلاعات مربوطه از طریق ایمیل، پیامک، پیام تلگرام و… برای شما ارسال میشود.

معرفی مشتریان
برخورداری از مشتریان خوب، یکی از عوامل کسب اعتبار برای یک شرکت است. لذا میطلبد که یک سایت شرکتی دارای قسمتی بخصوص برای معرفی مشتریان ویژه اش باشد تا هم انتخاب آنان را ارج نهد و هم سابقه درخشان خود را به تصویر بکشد.